Rolety i żaluzje

ROLETY

Rolety materiałowe to kolejne alternatywne rozwiązanie jakie firma Dario proponuje do regulacji oświetlenia zewnętrznego pomieszczeń, ich nagrzewania oraz dekoracji. Niezależnie czy są to rolety wolnowiszące czy w kasetkach z prowadnicami, charakteryzują się one prostotą działania oraz szeroką gamą kolorystyczną systemów i tkanin możliwych do wyboru. Wśród tkanin wybierać można tkaniny gładkie, żakardowe, przepuszczające światło, rozpraszające lub w pełni zaciemniające. Systemy napędzane są poprzez łańcuszek i sprężynę.

- system Tradycyjny (na wałku Ø 24 oraz Ø 16 - możliwość otwierania okien).
Ładny i estetyczny wygląd systemu Tradycyjnego umożliwia szerokie zastosowanie - mieszkania, biura, uczelnie, etc.

- system Prestige (aluminiowa lub wykonana z PCV kaseta, rura nawojowa i prowadnice w różnych kolorach).
Ładna i estetyczna roleta wykonana w systemie aluminiowym lub PCV montowana na skrzydle okiennym, umożliwia bezproblemowe otwarcie lub uchylenie okna.

Okna i drzwi Sucha Beskidzka, okna i drzwi Maków podhalański, okna i drzwi Jordanów, okna i drzwi Zawoja, okna i drzwi Nowy Targ, okna i drzwi Myślenice, okna i drzwi Rabka Zdrój.

Alumark - rolety żaluzje / dario / Jordanów, Sucha Beskidzka, Nowy Targ, Myślenice, Rabka Zdrój, Juszczyn, Maków Podhalański, Wadowice, Zawoja / sprzedaż produkcja